click

Μουντιάλ 2022: Προέβλεψε το 2-1 της Σαουδικής Αραβίας και κέρδισε 1.600 λίρες

• Γράφτηκε από  ΑΠΕ-ΜΠΕ

Την ήττα-σοκ (2-1) της Αργεντινής από την Σαουδική Αραβία προέβλεψε ένας παίκτης, όπως έκανε γνωστό η βρετανική εταιρεία στοιχημάτων Williams Hill, τονίζοντας ότι κέρδισε 1.600 λίρες, αφού στοιχηματίστηκε 20 λίρες στο σκορ σοκ σε απόδοση 80-1. «Ήταν σίγουρα μια καλή αρχή στο Παγκόσμιο Κύπελλο για αυτόν», δήλωσε ο εκπρόσωπος της Hill's. Λι Φελπς.

Ο παίκτης θα μπορούσε να είχε κερδίσει περισσότερα εάν έβαζε το στοίχημά του στο ημίχρονο, όταν έδινε 199-1 για τη νίκη της Σαουδικής Αραβίας μετά από μια κυρίαρχη εμφάνιση της Αργεντινής και του Μέσι που σκόραρε από το σημείο του πέναλτι στο 10ο λεπτό. «Η ήττα-σοκ οδήγησε την Αργεντινή να πηγαίνει στο 15/2 για να κερδίσει το τουρνουά, και στο 6/4 για να κερδίσει τον όμιλο, έχοντας απόδοση 2/5 πριν από την έναρξη», είπε ο Φελπς.

Προσθήκη σχολίου

Περί Ευθύνης

Tα άρθρα δεν αποτελούν απαραίτητα θέση του Ramona Radio Tv blog. Αναρτούμε κάθε άρθρο που αποτελεί κατά την γνώμη μας ερέθισμα προς προβληματισμό και σκέψη. Επίσης δημοσιεύουμε κάθε σχόλιο καθώς ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζεται ελεύθερα. Ωστόσο αυτό δεν σημαίνει πως υιοθετούμε τις απόψεις αυτές και διατηρούμε το δικαίωμα στην μη δημοσιευσή συκωφαντικών η υβριστικών σχολιών. Το Ramona Radio Tv news ουδεμία αστική και ποινική ευθύνη φέρει για τα άρθρα που αναδημοσιεύει η ευθύνη ανήκει στους συντάκτες των αρθρων.